Чому ТРЕБА замовити і скільки коштує

Багато людей скажуть : «Так навіщо нам морочитися фото книгою? Набагато простіше піти купити готовий альбом з кишеньками для фото , і в тому ж магазині замовити друк фотографій!». І будуть звичайно праві, АЛЕ …

Я знаю П’ЯТЬ «ЧОМУ НІ» , які зупиняють моїх друзів і фото дуже надовго , або навіть назавжди , зависають у їх комп’ютерах.

 1. Для замовлення друку фото , вам потрібно САМОСТІЙНО вибрати фотографії , попрацювати з ними ( якщо потрібно кадрувати , заретушувати , додати різкості , освітлити , затемнити , видалити непотрібні елементи на фото).
 2. Друк фотографій роблять тільки певних розмірів 10х15 см , 15х21 см , 20х30 см , ви не зможете замовити « нестандартний » розмір
 3. Дизайни покупних альбомів найчастіше нудні і не дуже виразні.
 4. У куплений стандартний альбом може увійти тільки певна кількість фотографій (особливо якщо альбом з кишеньками під фото )
 5. Деякі люди просто не бачать сенсу в тому , щоб взагалі друкувати фото , адже можна ними милуватися на комп’ютері. а потім компи ламаються , диски не читаються і ми кусаємо себе за лікті

Я знаю П’ЯТЬ » ЧОМУ ТАК» , які допоможуть вам визначитися і замовити фото книгу

 1. З вашими фотографіями працюватиме СПЕЦІАЛІСТ , який з величезної купи знімків допоможе вибрати самі для вас значимі , підкоригує , обробить .
 2. В фото книзі можна зробити знімки будь-якого розміру ( звичайно обмежуючись самим розміром фото книги :))
 3. Дизайн фото книги можна вибрати з уже готових шаблонів , або замовити ІНДИВІДУАЛЬНИЙ , враховуючи всі ваші побажання і пристрасті .
 4. В фото книзі можна розмістити БАГАТО  фотографій різного розміру , не обмежуючись » кишеньками для фото «

Дуже приємно всією сім’єю розглядати альбом , читати пам’ятні записи , пов’язані з фото це можна робити навіть при свічках або коли вирубало світло.

IMG_1121

Для того , щоб замовити альбом потрібно зробити наступне:

Визначитися з темою альбому — репортаж або портфоліо .

Альбом — репортаж розповідає про якусь цікаву подію у вашому житті , містить не тільки фото , але і опис того, що відбувається на фото. Для цього вам потрібно підготувати фотографії з коротким описом , або запросити фотографа на запланований захід .

Альбом — портфоліо містить постановочні фото (людини , або товару ) з коротким описом потрібних характеристик. Для такого альбому потрібно надати фото , або замовити фото зйомку в студії.

Якщо ви визначилися і хочете щоб я зробила для Вас фото-книгу , розповім про те за що Ви платите :

По-перше мою роботу з фотографіями:

 1. підбір фото
 2. кадрування
 3. ретушування
 4. будь-яка зміна фото

По друге мою роботу по дизайну фото-книги

 1. індивідуальний дизайн
 2. зміна «під себе» готового шаблону
 3. робота з готовим шаблоном

Кожен конкретний випадок оцінюється окремо, але сума з якої ми починаємо спілкуватися починається з 600 грн (це робота з фото + дизайн + друк).

Напишіть мені nazarulika@gmail.com і ми обговоримо всі  питання і втілимо найцікавіші ідеї.

Поделиться в соц. сетях

Опубликовать в Google Buzz
Опубликовать в Google Plus
Опубликовать в LiveJournal
Опубликовать в Мой Мир
Опубликовать в Одноклассники
Опубликовать в Яндекс

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *